אודות

דונגגוואן LIANLI אלקטרוני טכנולוגיה ושות, בע"מ, נוסד בשנת 2017 וממוקמת "Qingxi העיר, דונגגוואן", את רוב יפה העיר בסין, עוסק בעיקר ייצור ומכירות של שמן קירור שירות ארונות, שרת ציוד, שלדה, ספקי כוח (שונים מותאם אישית ספקי כוח, בקרה תעשייתית ספקי כוח), Blockchain מארח אלקטרוני ציוד קצה מחשוב תוכנה פיתוח של מופץ אחסון תוכנת אלגוריתם (תוכנת פיתוח, אופטימיזציה והכשרה הדרכה, שרת אירוח, אשכול בנייה, NFT האזור הפצה, חכם חוזה פיתוח אחרים מלא סט של פרויקט פתרונות)

ראה עוד

מרכז ידיעות

למה GPU יכול לשמש כדי להאיץ את מהירות מחשוב של בינה מלאכותית או מכונה למידה (במקביל מחשוב כוח)


למה GPU יכול לשמש כדי להאיץ את מהירות מחשוב של בינה מלאכותית או מכונה למידה (במקביל מחשוב כוח)


מה הוא EpiK פרוטוקול?


מה הוא "נוזל מקורר" כרייה?


מבוא כדי antminer s19 פרו הידרו

מבוא כדי antminer s19 פרו הידרו Dongguan Lianli אלקטרוני טכנולוגיה ושות, בע"מ הוא יצרנית מובילה של העולם של נוזל קירור ציוד, וגם את הקרוב ביותר השותף של whatsminer ו antminer בסין.

2023-04-04 ראה עוד

את יתרונות וחסרונות של Whatsminer M33S

את יתרונות וחסרונות של Whatsminer M33S Dongguan Lianli אלקטרוני טכנולוגיה ושות, בע"מ הוא יצרנית מובילה של העולם של נוזל קירור ציוד, וגם את הקרוב ביותר השותף של whatsminer ו antminer בסין.

2023-04-03 ראה עוד

Whatsminer M53 ביצועים ניתוח

Whatsminer M53 ביצועים ניתוח Dongguan Lianli אלקטרוני טכנולוגיה ושות, בע"מ הוא יצרנית מובילה של העולם של נוזל קירור ציוד, וגם את הקרוב ביותר השותף של whatsminer ו antminer בסין.

2023-03-31 ראה עוד

S19 פרו הידרו מחיר וביצועים: הוא זה שווה את ההשקעה?

דונגגוואן Lianli אלקטרוני טכנולוגיה ושות, בע"מ היא יצרנית מובילה של העולם של נוזל קירור ציוד, וגם את הקרוב ביותר השותף של whatsminer ו antminer בסין. S19 פרו הידרו מחיר וביצועים: הוא זה שווה את ההשקעה

2023-03-31 ראה עוד

ראה עוד