APIE MUS

Dongguan lianli elektroninių technologijų co, ltd, įkurta 2017 ir įsikūręs "qingxi mieste, dongguan", gražiausias miestas kinijoje, daugiausia užsiima naftos aušinimo paslaugų spintų, serverių įrangos, važiuoklių, maitinimo šaltinių (įvairių individualių maitinimo šaltinių, pramoninių valdymo maitinimo šaltinių) gamyba ir pardavimu, „ Blockchain “priimančiosios elektroninės įrangos ir „ edge computing“ programinės įrangos paskirstytos saugojimo programinės įrangos algoritmo kūrimas (programinės įrangos kūrimas, optimizavimas ir mokymo rekomendacijos, serverio priegloba, klasterio statyba, nft platinimas, išmaniųjų sutarčių kūrimas ir kitas pilnas projektų sprendimų rinkinys)

Rodyti daugiau

žINIOS

Kodėl gpu gali būti naudojamas norint pagreitinti dirbtinio intelekto ar mašininio mokymosi skaičiavimo greitį (lygiagreti skaičiavimo galia)


Kodėl gpu gali būti naudojamas norint pagreitinti dirbtinio intelekto ar mašininio mokymosi skaičiavimo greitį (lygiagreti skaičiavimo galia)


Kas yra epik protokolas?


Kas yra "skysčiu aušinama" kasyba?


Įvadas į antminer s19 pro hydro

„ Antminer s19 pro hydro dongguan lianli electronic technology co., ltd. “yra pirmaujanti pasaulyje skysčių aušinimo įrangos gamintoja, taip pat artimiausia „ miner“ ir „ antminer “partnerė kinijoje.

2023-04-04 Rodyti daugiau

Išminuotojo m33s privalumai ir trūkumai

"Dongguan lianli electronic technology co., ltd." yra pirmaujanti pasaulyje skysčių aušinimo įrangos gamintoja, taip pat artimiausias "miner" ir "antminer" partneris kinijoje.

2023-04-03 Rodyti daugiau

<En> miner m53 veiklos analizė

„ Miner m53 performance analysis “„ dongguan lianli electronic technology co., ltd.“ yra pirmaujanti pasaulyje skysčių aušinimo įrangos gamintoja, taip pat artimiausia „ miner “ir „ antminer“ partnerė kinijoje.

2023-03-31 Rodyti daugiau

S19 pro hydro kaina ir našumas: ar verta investicijų?

„ Dongguan lianli electronic technology co., ltd. “yra pirmaujanti pasaulyje skysčių aušinimo įrangos gamintoja, taip pat artimiausia „ miner“ ir „ antminer “partnerė kinijoje. S19 pro hydro kaina ir našumas: ar verta investicijų

2023-03-31 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau