PAR 

Dongguan lianli electronic technology co., ltd., dibināta 2017 un atrodas "qingxi town, dongguan", skaistākā pilsēta ķīnā, galvenokārt nodarbojas ar eļļas dzesēšanas servisa skapju ražošanu un pārdošanu, servera iekārtu, šasiju, barošanas avotu (dažādi pielāgoti barošanas avoti, rūpnieciski kontroles barošanas avoti), Blockchain host elektronisko iekārtu un malu skaitļošanas programmatūras izstrāde distributed storage programmatūras algoritmu (programmatūras izstrāde, optimizācija un apmācību vadlīnijas, serveru hostings, klasteru būvniecība, nft izplatīšana, smart līguma izstrāde un citi pilni projektu risinājumu komplekti)

skatīt vairāk

NEWS

Kāda veida gpu ir labākā izvēle ai apmācībai?

Kā mēs visi zinām, šodienas state-of-the-art dziļās mācīšanās modeļi aizņem milzīgu atmiņas telpu, un daudzi gpu, kas agrāk bija spēcīgs veiktspēju tagad var būt nedaudz nepietiekami atmiņā. Pēta, kas gpu var apmācīt modeļus bez atmiņas kļūdām, kas ir labāk piemēroti datoriem un mazām darba stacijām. Galvenais secinājums šajā rakstā ir tas, ka video atmiņas lielums ir ļoti svarīgi. Jā, video atmiņas izmērs ierobežo daudzu dziļu mācīšanās modeļu apmācību.

2022-06-21 skatīt vairāk

Ant grupa sadarbojas ar kenanga investīciju banku berhad, lai izstrādātu crypto draudzīgas maki un tirdzniecības lietojumprogrammas

2022-08-29 skatīt vairāk

Zcash dibinātājs: veidot end-to-end šifrēšanu pie pamata slāņa vai padarīt to vieglāku un efektīvu, lai nodrošinātu privātumu un pret cenzūru

2022-08-27 skatīt vairāk

Kāpēc gpu var izmantot, lai paātrinātu mākslīgā intelekta vai mašīnmācīšanās skaitļošanas ātrumu (paralēlā skaitļošanas jauda)


Asv sec priekšsēdētāja raksts: crypto regulējums labumu investoriem un tirgus

2022-08-24 skatīt vairāk

Austrālijas regulatori plāno koncentrēties uz kripto aktīviem un defa saistītu krāpšanu nākamajos četros gados

2022-08-25 skatīt vairāk

"Bear tirgus domāšana" web3 starpprogrammatūra ir pieejama, kas mums trūkst no uzliesmojuma?

Čats par jaunākajām domām par web3 starpprogrammatūru: dati, sociālās grafikas, un identitāte. Web2 giganti jau sen ir piederējuši lietotāju datu īpašumtiesības un izmantošanas tiesības, un pastāv bezgalīgi veidi, kā gūt peļņu tieši vai netieši, izmantojot datus.

2022-07-09 skatīt vairāk

Kas ir epik protokols?


skatīt vairāk