PAR 

Dongguan lianli electronic technology co., ltd., dibināta 2017 un atrodas "qingxi town, dongguan", skaistākā pilsēta ķīnā, galvenokārt nodarbojas ar eļļas dzesēšanas servisa skapju ražošanu un pārdošanu, servera iekārtu, šasiju, barošanas avotu (dažādi pielāgoti barošanas avoti, rūpnieciski kontroles barošanas avoti), Blockchain host elektronisko iekārtu un malu skaitļošanas programmatūras izstrāde distributed storage programmatūras algoritmu (programmatūras izstrāde, optimizācija un apmācību vadlīnijas, serveru hostings, klasteru būvniecība, nft izplatīšana, smart līguma izstrāde un citi pilni projektu risinājumu komplekti)

skatīt vairāk

NEWS

Kāpēc gpu var izmantot, lai paātrinātu mākslīgā intelekta vai mašīnmācīšanās skaitļošanas ātrumu (paralēlā skaitļošanas jauda)


Kāpēc gpu var izmantot, lai paātrinātu mākslīgā intelekta vai mašīnmācīšanās skaitļošanas ātrumu (paralēlā skaitļošanas jauda)


Kas ir epik protokols?


Kas ir "šķidruma dzesēšana" ieguve?


Ievads antminer s19 pro hydro

Ievads "antminer s19 pro hydro dongguan lianli electronic technology co., ltd." ir pasaulē vadošais šķidruma dzesēšanas iekārtu ražotājs, kā arī tuvākais ķīnā ietilpstošais strūklu ieguves un raibumieru partneris.

2023-04-04 skatīt vairāk

Ieguvumi un trūkumi, kas izpaužas ir miner m 33s

Ieguvumi un trūkumi, kas izriet no miner m33s dongguan lianli electronic technology co., ltd. ir pasaules vadošais šķidruma dzesēšanas iekārtu ražotājs, kā arī tuvākais partneris no miner un antminer ķīnā.

2023-04-03 skatīt vairāk

<En> miner m53 veiktspējas analīze

<En> miner m53 veiktspējas analīze dongguan lianli electronic technology co., ltd. ir pasaules vadošais šķidruma dzesēšanas iekārtu ražotājs, kā arī tuvākais ķīnā esošo minētāju un antminer partneris.

2023-03-31 skatīt vairāk

S19 pro hydro cena un veiktspēja: vai tas ir vērts investīciju?

Dongguan lianli electronic technology co., ltd. ir pasaules vadošais šķidruma dzesēšanas iekārtu ražotājs, kā arī tuvākais ķīnā esošo kalnraču un antmineru partneris. S19 pro hydro cena un veiktspēja: vai tas ir vērts investīciju

2023-03-31 skatīt vairāk

skatīt vairāk