O FIRMIE 

Dongguan LIANLI Electronic Technology Co., Ltd., założona w 2017 roku i zlokalizowana w "Qingxi Town, Dongguan", najpiękniejszym mieście w Chinach, zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą szaf serwisowych do chłodzenia oleju, urządzeń serwerowych, podwozi, zasilacze (różne niestandardowe zasilacze, zasilacze sterowania przemysłowego), Sprzęt elektroniczny typu hosta blockchain i oprogramowanie do obliczeń brzegowych Opracowanie algorytmu oprogramowania do przechowywania rozproszonego (tworzenie oprogramowania, optymalizacja i wskazówki szkoleniowe, hosting serwerów, budowa klastrów, dystrybucja NFT, rozwój inteligentnych kontraktów i inne pełne rozwiązania projektowe)

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Dlaczego GPU można wykorzystać do przyspieszenia szybkości obliczeniowej sztucznej inteligencji lub uczenia maszynowego (równoległa moc obliczeniowa)


Dlaczego GPU można wykorzystać do przyspieszenia szybkości obliczeniowej sztucznej inteligencji lub uczenia maszynowego (równoległa moc obliczeniowa)


Co to jest protokół EpiK?


Co to jest wydobycie "chłodzone cieczą"?


Wprowadzenie do antminer s19 pro hydro

Wprowadzenie do antminer s19 pro hydro Dongguan Lianli Electronic Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem urządzeń do chłodzenia cieczą, a także najbliższym partnerem whatsminer i antminer w Chinach.

2023-04-04 Zobacz więcej

Korzyści i wady Whatminer M33S

Korzyści i wady Whatminer M33S Dongguan Lianli Electronic Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem urządzeń do chłodzenia cieczą, a także najbliższym partnerem whatsminer i antminer w Chinach.

2023-04-03 Zobacz więcej

Analiza wydajności Whatsminer M53

Analiza wydajności Whatsminer M53 Dongguan Lianli Electronic Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem urządzeń do chłodzenia cieczą, a także najbliższym partnerem whatsminer i antminer w Chinach.

2023-03-31 Zobacz więcej

S19 pro Hydro cena i wydajność: czy warto zainwestować?

Dongguan Lianli Electronic Technology Co., Ltd. jest wiodącym na świecie producentem urządzeń do chłodzenia cieczą, a także najbliższym partnerem whatsminer i antminer w Chinach. S19 pro Hydro cena i wydajność: czy warto zainwestować

2023-03-31 Zobacz więcej

Zobacz więcej