O NÁS

Dongguan lianli electronic technology co., ltd., založená v roku 2017 a nachádza sa v "qingxi mesto, dongguan", najkrajšie mesto v číne, sa zaoberá hlavne výrobou a predajom olejových chladiacich servisných skríň, serverových zariadení, podvozkov, napájacích zdrojov (rôzne prispôsobené napájacie zdroje, priemyselné riadiace napájacie zdroje), Blockchain hostiteľské elektronické zariadenia a edge výpočtový softvér vývoj softvérového algoritmu distribuovaného úložiska (vývoj softvéru, optimalizácia a školenie, server hosting, klaster konštrukcia, nft distribúcia, inteligentný vývoj zmluvy a ďalšie kompletné projektové riešenia)

vidieť viac

Správy

Aký druh gpu je najlepšou voľbou pre výcvik ai?

Ako všetci vieme, dnešné moderné hlboké učenie modely zaberajú obrovský pamäťový priestor, a mnoho gpu, ktoré bývali výkonné teraz môžu byť mierne nedostatočné v pamäti. Skúma, ktoré gpu môžu trénovať modely bez pamäťových chýb, ktoré sú lepšie vhodné pre pc a malé pracovné stanice. Hlavným záverom tohto článku je, že veľkosť video pamäte je veľmi dôležitá. Áno, veľkosť video pamäte obmedzuje tréning mnohých modelov hlbokého učenia.

2022-06-21 vidieť viac

Ant group spolupracuje s kenanga investment bank berhad na vývoj crypto priateľské peňaženky a obchodné aplikácie

2022-08-29 vidieť viac

Zcash zakladateľ: vybudovať šifrovanie od konca do konca na základnej vrstve alebo uľahčiť a zefektívniť zabezpečenie súkromia a proti cenzúre

2022-08-27 vidieť viac

Prečo môže byť gpu použitý na urýchlenie výpočtovej rýchlosti umelej inteligencie alebo strojového učenia (paralelný výpočtový výkon)


Článok predsedu us sec: nariadenie o crypto bude prínosom pre investorov a trh

2022-08-24 vidieť viac

Austrálske regulátori plánujú sa v nasledujúcich štyroch rokoch zamerať na kryptómové aktíva a podvody súvisiace s defa

2022-08-25 vidieť viac

"Bear market thinking" web3 middleware je k dispozícii, čo nám chýba z ohniska?

Chat o nedávnych myšlienkach na web3 middleware: dáta, sociálne grafy, a identity. Web2 giganti už dlho držali práva na vlastníctvo a používanie užívateľských údajov a existujú nekonečné spôsoby, ako zarobiť zisky priamo alebo nepriamo prostredníctvom dát.

2022-07-09 vidieť viac

Čo je epik protokol?


vidieť viac