HAKKıNDA

Ongongguan LI2017 2017 2017 leclectronic Technology Co., Ltd., 2017 yılında kurulmuş ve "Qingxi own own, ongongguan", China en güzel kasaba bulunan, esas olarak petrol soğutma servis dolapları, sunucu ekipmanları, şasi, güç kaynakları (çeşitli özelleştirilmiş güç kaynakları, üretim ve satış yapan, endüstriyel kontrol güç kaynakları), Blockchain ana bilgisayar elektronik ekipman ve kenar bilgi işlem yazılımı dağıtılmış depolama yazılımı algoritması (yazılım geliştirme, optimizasyon ve eğitim rehberliği, sunucu barındırma, küme inşaatı, NFdistribution dağıtım, akıllı sözleşme geliştirme ve diğer tam proje çözümleri seti)

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

What tür Gtraining AAeğitim için en iyi seçimdir?

As hepimiz biliyoruz, bugünün son teknoloji ürünü derin öğrenme modelleri büyük bellek alanı kaplar ve performansta güçlü olan birçok GUs artık hafızada biraz yetersiz olabilir. GPs hangi hafıza hataları olmadan modelleri eğitebilirsiniz ECs ve küçük iş istasyonları için daha uygun olan Explores. To bu makalenin temel sonucu, video bellek boyutunun çok önemli olmasıdır. Yes, video bellek boyutu birçok derin öğrenme modelinin eğitimini sınırlıyor.


Ant group, kripto dostu cüzdanlar ve ticaret uygulamaları geliştirmek için kenanga Investment Bank Berhad ile işbirliği yapmaktadır.


Znakit kurucusu: temel katmanda uçtan uca şifreleme oluşturun veya gizlilik ve anti sansür sağlamak için daha kolay ve etkili hale getirin


Yapay zeka veya makine öğreniminin bilgi işlem hızını hızlandırmak için kullanılabilir (paralel bilgi işlem gücü)


US Schairman chairman başkan makalesi: kripto düzenleme yatırımcılara ve pazara fayda sağlayacaktır


Australian düzenleyicileri, önümüzdeki dört yıl içinde kripto varlıklarına ve Defa ile ilgili dolandırıcılığa odaklanmayı planlıyor


"Bear Market hinhinking" Web3 aracı kullanılabilir, salgından ne kaçırıyoruz?

Web3 middleware hakkındaki son düşünceler hakkında sohbet: veri, sosyal grafikler ve kimlik. Web2 devleri, kullanıcı verilerinin sahipliğini ve kullanım haklarını uzun süre tutmuştur ve doğrudan veya dolaylı olarak veri yoluyla kar elde etmenin sonsuz yolları vardır.


What EpipiProtocol mu?


daha fazla göster